Image

Pronájem obchodu 107 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory – dvě místnosti o velikosti 107 m2 s výlohou, v centru města na náměstí Míru v Litvínově. Obchodní prostor je přístupný z náměstí a lze zavážet zadní stranou budovy od Fajle přes tržiště. Zadní část prodejního prostoru je snížená o tři schody (lze prostor tím přehradit a využít buď jako dva samostatné prostory nebo nechat otevřené). Sociální zařízení je v zadní části prostoru vlastní. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 5.000,- Kč.

nájem 18.500 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem obchodu 26 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 26 m2 s výlohou, v centru města u kostela v Litvínově.  Sociální zařízení je v zadní části prostoru vlastní. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 2.200,- Kč.

nájem 4.500 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem obchodu 108 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory – dvě místnosti o velikosti 108 m2 s výlohou, v centru města na náměstí Míru v Litvínově. Obchodní prostor je přístupný z náměstí. Zadní část prodejního prostoru je vyvíšená o schody s nájezdem pro kočárky. Sociální zařízení je v horní části prostoru vlastní. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 5.000,- Kč.

nájem 21.700 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem obchodu 52 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 52 m2 na náměstí v Litvínově. Vstup do prostoru je samostatný z ulice s výlohou na náměstí, celý prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 3.500,- Kč.

nájem 12.800 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem kanceláře 50 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 50m² v Kostelní ulici v Litvínově. Jedná se o dvě navzájem propojené kanceláře, nachází se ve 2.patře s okny na náměstí. Součástí prostoru je kuchyňský kout a sociální zázemí. Prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 2.500,- Kč.

nájem 7.216 Kč za měsíc + zálohy za média

Image

Pronájem kanceláře 17 m²

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 17m² na náměstí Míru v Litvínově. Nachází se v 1.patře s okny do Fajle. Sdílené sociální zázemí je k dispozici na chodbě. Prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina,voda a otop) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 1.500,- Kč.

nájem 2.600 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem kanceláře 41 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 41m² v Rooseveltově ulici v Litvínově. Jedná se o dvě navzájem propojené kanceláře. Součástí prostoru je menší čekárna a vlastní sociální zázemí. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 2.500,- Kč.

nájem 5 800 Kč za měsíc + zálohy za média

Image

Chcete více informací?

Potřebujete cenovou kalkulaci?

Rádi byste si sjednali schůzku?

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás!

Infolinka: +420 723 932 166

e-mail: fslitvinov@seznam.cz

Pro své dotazy neváhejte využít náš kontaktní formulář.