Image

Pronájem ordinace,kanceláří 151 m2

Nabízíme k pronájmu bývalou zubní ordinaci 151 m2 s okny na náměstí Míru a do fajle v Litvínově.  Prostor je možno pronajmout jako celek nebo jednotlivé místnosti jako kancelář viz plánek . Média  jsou měřeny (elektřina, voda, otop). Výše záloh se odvíjí od předmětu nájmu.

Image

Pronájem kanceláře 25 m2

Nabízíme k pronájmu kancelář č.33 o velikosti 25 m2 s oknem na náměstí Míru v Litvínově.  Sociální zařízení je společné na patře. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 2.000,- Kč (elektřina, voda, otop).

nájem 3.500 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem kanceláře 21 m2

Nabízíme k pronájmu kancelář 21 m2 v první patře na náměstí Míru v Litvínově. Sociální zařízení vlastní,který je součástí kanceláře. Tento prostor je vhodný především pro kosmetiku či kadeřnictví, které tu  již dříve bylo. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 1.500,- Kč.

nájem 3.500 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem obchodu, kanceláře nebo učebny 26 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 26 m2 s výlohou, v centru města u kostela v Litvínově, který možno využít jako kancelář či učebnu.  Sociální zařízení je v zadní části prostoru vlastní. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 2.200,- Kč.

nájem 4.500 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem obchodu 108 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory – dvě místnosti o velikosti 108 m2 s výlohou, v centru města na náměstí Míru v Litvínově. Obchodní prostor je přístupný z náměstí. Zadní část prodejního prostoru je vyvíšená o schody s nájezdem pro kočárky. Sociální zařízení je v horní části prostoru vlastní. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 5.000,- Kč.

nájem 21.700 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem obchodu 52 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 52 m2 na náměstí v Litvínově. Vstup do prostoru je samostatný z ulice s výlohou na náměstí, celý prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 3.500,- Kč.

nájem 12.800 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Pronájem kanceláře 17 m²

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 17m² na náměstí Míru v Litvínově. Nachází se v 1.patře s okny do Fajle. Sdílené sociální zázemí je k dispozici na chodbě. Prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina,voda a otop) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 1.500,- Kč.

nájem 2.600 Kč za měsíc + záloha za média

Image

Chcete více informací?

Potřebujete cenovou kalkulaci?

Rádi byste si sjednali schůzku?

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás!

Infolinka: +420 723 932 166

e-mail: fslitvinov@seznam.cz

Pro své dotazy neváhejte využít náš kontaktní formulář.