Image

Pronájem nebytových prostor v centru Litvínova

Zaměřujeme se na pronájem nebytových prostor vhodných pro obchody a kanceláře či ordinace i kadeřnictví, masáže a kosmetiku včetně reklamních vývěsných skříněk a vitrín.
Pro začátek provozování možnost využití reklamních ploch a vývěsek po dobu 3 měsíců zdarma na nemovitostech majitele které jsou na náměstí. Možnost stavebních úprav dle požadavků nájemce, vlastníme několik domů v centru Litvínova a pro údržbu nemovitostí disponujeme vlastními řemeslníky. Při podpisu smlouvy se pokládá vratná jistota ve výši měsíčního nájmu bez médií

Pronájem obchodu 91 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory – dvě místnosti o velikosti 91 m2 s výlohou, v centru města na náměstí Míru v Litvínově. Obchodní prostor je přístupný z náměstí a lze zavážet zadní stranou budovy od Fajle přes tržiště. Zadní část prodejního prostoru je snížená o tři schody (lze prostor tím přehradit a využít buď jako dva samostatné prostory nebo nechat otevřené). Sociální zařízení je v zadní části prostoru vlastní. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 5.000,- Kč.

16.000 Kč za měsíc

Image

Pronájem obchodu 52 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 50 m2 v ulici Kostelní na náměstí v Litvínově. Vstup do prostoru je samostatný z ulice s okny na náměstí, celý prostor je po rekonstrukci (v případě zájmu je možno vybavit nábytkem - nájem navýšen o poplatek za pronájem). Součástí prostoru je kuchyňský kout a sociální zázemí.  Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 3.000,- Kč.

11.000 Kč za měsíc

Image

Pronájem kanceláře 50 m2

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 50m² na náměstí Míru v Litvínově. Jedná se o dvě navzájem propojené kanceláře, nachází se ve 2.patře s okny na náměstí. Součástí prostoru je kuchyňský kout a sociální zázemí. Prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 2.500,- Kč.

5.000 Kč za měsíc

Image

Pronájem kanceláře 42 m²

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o velikosti 42m² na náměstí Míru v Litvínově. Jedná se o dvě navzájem propojené kanceláře, nachází se ve 2.patře s okny na náměstí. Sociální zázemí je k dispozici na chodbě. Na schodišti budovy je kamerový systém. Prostor je po rekonstrukci. Média (elektřina a voda) jsou měřeny a zálohy činí měsíčně 1.700,- Kč.

3.000 Kč za měsíc

Image
Chcete více informací?

Potřebujete cenovou kalkulaci?

Rádi byste si sjednali schůzku?

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás!

Infolinka: +420 732 932 166

e-mail: fslitvinov@seznam.cz
Pro své dotazy neváhejte využít náš kontaktní formulář.